Forum sojuszu Others

Forum członków sojuszu Others uni 58

Ogłoszenie

Rejestracja na forum odbywa się poprzez napisanie wiadomości do gracza Garibaldi na Ogame.

#1 2008-03-01 16:31:42

Garibaldi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 167
Punktów :   

Vladius [ e__c__o]

Temat dotyczy gracza Vladius (na poczatku gry nick carefour) zamieszkującego pozycje [2:67:12]
Akrualnie zajmuje 12 pozycje w rankingu. Jest dobrze znany mnie i Florianowi.
Zakładam ten temat, aby wpisywać tutaj wszelkie informacje które o nim wiemy i z czasem zaczaić sie na niego i go załatwić. Chodzi mi o zamieszczanie informacji co do tego kiedy gość sie loguje, jaka ma flote, kiedy skanuje, czy gra nocami, dniami... Czy się uczy, czy może pracuje - w jakich godzinach. Jaki ma numer buta itd.
Nie chodzi mi o to zeby sojusznicy go skanowali. Jeżeli ktos cos wie, to niech to tutaj umieści. Głownie temat będzie dotyczył mnie i Floriana, ale zakładam wątek, bo moze informacje umieszczane tutaj pozwolą komus wpasc na jakis fantastyczny pomysl rozwalenia goscia. W koncu co siedem głow to nie dwie

Na dzisiaj wiem tyle:
Gościu skanował mnie w godzinach 6.00 - 9.00, ok 13.30, i zaraz po północy (w tygodniu poprzednim), dwa razy zastał flote, raz wczoraj - wyslal atak (ok 13.30), raz dzisiaj - tez wyslal atak (7.40). Po napisaniu do niego wiadomosci, wczoraj zawrocil, dzisiaj nie (chyba wylogowal sie na 30 minut przed atakiem ale pozniej byl). Napisalem do niego jakies 5 wiadomosci (od poczatku gry), nie odpisal na ani jedna z nich (tresci jakie wysylalem to wlasnie informacje o tym, ze jestem)

Flota:
Ok. 20 krążowników
Techy:
4/3/5

To by było na tyle. O nastepnych skanach/atakach i co ino byda informowac. Florian dodaj informacje, które o nim wiesz. Wiem, ze rano Cie skanował, widział flote a poleciał na mnie (albo mo za slabo flota, albo nie mo tyla recków). W każdym razie napisz co wiesz. Trzeba cos z nim zrobic, bo razem z Freja mogom nom tu niezle namieszac...
Pozdrawiam


Oszczędny w słowach
http://img178.imageshack.us/img178/511/gari2ab2.png
Co powiedziałem to rzekłem, że tak powiem..

Offline

 

#2 2008-03-01 18:45:40

gulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 194
Punktów :   

Re: Vladius [ e__c__o]

ehh i=niestey mnie ten gosc nie znany jest  oby wyladowł w waszych reckach chłopcy!!!


My kobiety posiadamy talent w wynajdywaniu męczarni dla mężczyzn

Offline

 

#3 2008-03-02 14:38:47

Florian

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 151
Punktów :   

Re: Vladius [ e__c__o]

Wiec tak sytuacja  zaczyna się nam nieźle zagłębiac, dlatego że pozycja w jakiej ja z Garim jesteśmy jest dośc gorąca, ale nie w takich zadymach się było. Pzechodzimy do rzeczy i do tematu.
Vladius:
Gośc skanuje mnie często. Skany były w godzinach:
- po 00.00 dokładnie 00:16
- po szóstej rano
- około 17 i leciał na mnie atak trzema falami (wpierwszej 16 krazkow nastepnie kilka cm i dt..) było to w   czwartek, tylko jak sie zalogowałem  wycofał.. skanujac mnie od razu, wiec musiał mnie obserwowac..
- podobno gra mniej niż inni topowcy (tak mówił fourious gracz top 450, 5 układów niżej od nas położony..)

To tyle o nim.

Pojawił się kolejny problem.

Gracz   Songo7 [e_c_o] miejsce 17.
Pozycja 2:49:7
Skanuje mnie średnio co parę godzin dziś w nocy po drugiej, po czwartej.. , ma na koncie jedno st http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=893364
Widział moją flotę przedwczoraj.

Gracz nalogowiec [Primal] 2:72:8 miejsce 43

Skanuje średnio raz dziennie.
Gośc leciał na mnie flotą złożoną z cm i dt cztery dni temu. Nie zawracał nawet jak mu pisałem, dopiero chwile przed atakiem.Dziwne, chyba amator.

Dodatko kolejna kolonia gracza z sojuszu [e_c_o] PaYne Killer 2:66:4 miejsce 84.
Narazie nie skanuje milczy.

O innych topowcach nie pisze bo nie skanują, ale koszą nam wszystkie farmy z okolicy, więc ciezko o jakiś łup.
Trzeba będzie ich po prostu wyeliminowac.
Jak coś więcej byda wiedzioł to napisza.


Jo już nie pija..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lamker.pun.pl www.szuflada.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.managerleague.pun.pl www.headshoot.pun.pl