Forum sojuszu Others

Forum członków sojuszu Others uni 58

Ogłoszenie

Rejestracja na forum odbywa się poprzez napisanie wiadomości do gracza Garibaldi na Ogame.

#1 2008-07-03 00:00:54

Dilvi

Gość

Adio

No cóż,nie przyszło mi się pożegnać na forum,to zrobie to tutaj.Dzięki wszystkim za gre,było fajno,miło,superowo.Faktem jest,że już nie gram od ponad miesiąca,więc dziwne,że dopiero teraz usuneliście mnie z forum,no ale cóż Dziękuję wszystkim za fajną grę,były chwile radości co i smutku,ale co tam na tym życie polega.A teraz pozdrowienia....

Dla Gulki i Skina...........za przyjażń.........oni wiedzą o co chodzi
Dla Florka........za superowe prowadzenie forum
Dla Garibaldiego........to samo co u góry+za konkursy flot Brawo
Dla Ani  (Foszka) .......za mile spędzony czas na gg i Skypie  (3m sie Foszku)   
Dla Moni....................... za nerwice której mało co nie dostałem przez nią
Dla Bisaggio...............za wprowadzenie świeżości do naszej gry i na forum
Dla Robaczka...........za poświęcenie i chęć do gry
Dla Gozeriana...............za najlepsze rw jakie widziałem

no i przyszła pora na najgorętsze pozdrowienia Specjalnie to zostawiłem na koniec,więc nie wypominajcie mi braku kultury


Pani,Sarko,Kamilo........no cóż ja moge powiedzieć.......może to,że szkoda,iż nie powiedziałaś tego co miałaś powiedzieć,troszeczke wcześniej.Ile to by spraw rozwiązało zanim by powstały,może wtedy bym nie był(tym czym mnie nazwałaś)........No nic stało sie i już.Ale i tak jesteś super kumpela ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,3m sie


Ps....... Szkoda słów,lepiej powiem do widzenia..............

Dilvish Przeklęty......................

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.petz5forum.pun.pl www.56ks.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl www.ecola.pun.pl www.animesession.pun.pl