Forum sojuszu Others

Forum członków sojuszu Others uni 58

Ogłoszenie

Rejestracja na forum odbywa się poprzez napisanie wiadomości do gracza Garibaldi na Ogame.

#136 2008-06-19 17:53:00

robaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

Skoro wlazłeś miedzy sojuszników, postaram się wyrównać krok ))
Jestem robaczek bo tak mnie pozostało z harcerki w wysmienitym DH "Wedrowcy" z Otmuchowa, ale to było b.dawno
tak się przewlekło w moim zyciu 36 latek, które zaowocowały parka wspaniałych dzieciaczków i przesympatyczną żoneczką, w poszukiwaniu srodków do zycia lub na opłaty ( jak kto woli) pochodząć ze Ścinawy Małej, wędrowałem przez Nysę, Opole, aż aktualnie (JESZCZE bo 18.07 zjeżdżam z Holandii) 'S-Hertogenbosch gdzie pracuje jako elektryk )) pozdrawiam wszystkich elektryków. Za sprawą kumpla z którym spędziłem tu 5m-cy od 2 gram w ogame i różnie to idzie )) ale czasem lepiej by tej gierki nie było - nałogostwo internetowe we mnie siedzi - walcze ale jakoś przegrywam
Mam na imie Andrzej, ukończyłem licencjat, ale to za mało na Polskę, bez mgr nie podchodź. jestem optymistą pomimo wszystkich i wszystkiego, dla jednych to mój plus dla innych no cóż nie zmieniam się  taka natura
Pozdrawiam na ten czas wszystkie sojuszniczki i wszystkich sojuszników.
A na początek dziekuję bisaggio za radę i likwidacje 4 planet poniżej 160 pól (stąd ten spadek stat) więc regularne loty kolonizacyjne prowadzę ciągle =mam z nowego nabytku 1-ną planetkę 172 pola, 2-gą 200 pól, może kiedys je zlikwiduje, ale na razie dla mnie to lux.

Ostatnio edytowany przez robaczek (2008-06-19 17:55:34)


Nadzieja umiera ostatnia...

Offline

 

#137 2008-06-28 22:46:07

gulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 194
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

och dawno tu nie byłam  witaj robaczku na naszym forum !!!


My kobiety posiadamy talent w wynajdywaniu męczarni dla mężczyzn

Offline

 

#138 2008-06-29 09:33:21

bisaggio

Użytkownik

513581
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

oj ja tak samo, jakoś nie pokzało mi  w ostatnio dodanych, witaj robaczku, za rady nie ma co dziękować, myślę, że będzie nam się fajnie grało


http://fiberya.com/sklep/katalog/mini/0169.JPG

Offline

 

#139 2008-07-11 19:24:43

robaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

Tak sobie myślę że jeszce tydzień pobedę tu i niestety urlop niewiem jak dlugi moze tylko do odstapienia konta, ( szukam kogoś chetnego z naszej paczki, choc wiem jak ardzo jesteśmy przywiązani do swoch  dorobków, to polecam zainteresowanym podam nową statysrtykę moich planet a najlepiej  nick i hasło do obejrzenia) czekam
nie chcę naciskać ani likwidowac bezmyslnie. A wszystkim juz dzis dziękuje za miłą atmosferke w sojuszu, jesteście wielcy i ludzcy, pozazdrościc wam mogąś wszyscy Ci którzy podnieśli swoje floty na nasze , kiedys ktoś ich dopadnie , może nawet wcześniej .
Trzymajcie się dzeilnie ale w życiu realnym tu jak w bajce wszystko dobrze sie kończy, nie radze tego brac na serio, to sposob na poznanie siebie i innych (others) ciesze się że mogłem z wami zagrać, teraz juz tylko pytanie kiedy w realu się spotkamy??? pozdrawiam i flota do góry


Nadzieja umiera ostatnia...

Offline

 

#140 2008-07-12 14:55:32

sarah_13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 363
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

Robaczek sluchaj mieszkasz gdzies kolo Opola z tego co pamietam. Wiekszosc sojuszu tez w tych okolicach
Wezcie sie zgadajcie i wio!!
Jak juz sie umowicie to moze i ja tam sie tez przejade? Jeszcze nie znam - poza Toba - gozera i bisaggio

A co do Twojego konta to moze by wzial gozer??


"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."

Offline

 

#141 2008-07-18 20:23:34

robaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

Dziekuje za wszelkie chwile tu spedzone, fajowa gierka i niesie ze soba mozliwosc poznania siebie i innych, ale nie wolno zapominać o realiach czyli wojnie o przetrwanie floty
zagladne tu od czasu do czasu zycze wielu wpisów i sporych % na +
za chwile wyjezdzam z holandii do polski wiec kolejne wstep pewnie juz w polsce, chyba ze mnie poniesie znowu za jakas granice, bo bardzo bym chcial, i tak samo bym nie chcial )) takie to zycie
pozdrawiam
robaczek


Nadzieja umiera ostatnia...

Offline

 

#142 2008-07-18 23:05:22

bisaggio

Użytkownik

513581
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

o kurcze przepraszam robaczku, że sie nie wpisałem, nie widziałem tych postów, dzięki za grę, naprawdę bardzo dobry gracz z CIebie, gozer na pewno dorobku Twojego nie zaprzepaści a co do Ciebie, to więcej takich otwartych i kontaktowych sojuszników, fajnie się z Tobą gralo, zawsze otwarty na każdą inicjatywę, szkoda się naprawdę rozstawać;( ale oczywiście real life znacznie ważniejsze, może sobie jeszcze kiedyś w tą głupią grę pogramy, ode mnie życzę wszystkiego dobrego w prawdziwym życiu, czego sobie tam chcesz, adieu 


http://fiberya.com/sklep/katalog/mini/0169.JPG

Offline

 

#143 2008-08-13 01:26:22

robaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

dziękuję za dobre słowa piekielna gra przyciągła mnie na nowo )) syn robaczka gra 1:124:4, pozdrawiam
ojciec syna robaczka


Nadzieja umiera ostatnia...

Offline

 

#144 2008-08-13 21:18:04

bisaggio

Użytkownik

513581
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

bueehhe, powitać, powitać, miło znów widzieć, kolejny duet familijny, tylko niech syn ojca nie przegina łogejmem 


http://fiberya.com/sklep/katalog/mini/0169.JPG

Offline

 

#145 2008-08-18 10:34:34

robaczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: Przeklęty vel Dilvish Przeklęty

Synek uczy sie szybko lecz jego 10 lat stanowi o otwartości umysłu na nowości, uczy się szybko ale przyrost surowców jest zbyt wolny hihihihi tych kilka punktów aktualnie 246 ))) to za mało by przystac do sojuszu bez straty w statach, wiec o ile to mozliwe prosimy o wyrozumialosc i pomoc w budowie imperium, a moze jest gdzies do przejecia jakies male imperium hihihihihi, a tak w ogóle to wyludnil sie ten u58 pozostaly jakies niedobitki i najlepsi )) Uklony dla wszystkich sojuszników i udanych lotow, pozdrawiaja syn robaczka i robaczek.
.
.
.
.
.
"Gdzie stąd odeszli, ludzie którzy..." byli tu... mówię tylko: "Do widzenia"
.
.
.
.

Ostatnio edytowany przez robaczek (2008-09-21 20:22:26)


Nadzieja umiera ostatnia...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.petz5forum.pun.pl www.ecola.pun.pl www.56ks.pun.pl www.b3.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl