Forum sojuszu Others

Forum członków sojuszu Others uni 58

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Rejestracja na forum odbywa się poprzez napisanie wiadomości do gracza Garibaldi na Ogame.

#16 2008-03-06 20:58:02

sarah_13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 363
Punktów :   

Re: My Wy czyli one

gulka napisał:

w taki to sposob obmyslałysmy z sarka  co tu robic zeby cos zrobić a sie nie narobić

http://img156.imageshack.us/my.php?imag … 840vf7.jpg

Tosmy wymyslily


"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."

Offline

 

#17 2008-03-06 22:17:05

Garibaldi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 167
Punktów :   

Re: My Wy czyli one

Hahahahahahaha
Dobre


Oszczędny w słowach
http://img178.imageshack.us/img178/511/gari2ab2.png
Co powiedziałem to rzekłem, że tak powiem..

Offline

 

#18 2008-03-07 18:44:32

Florian

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 151
Punktów :   

Re: My Wy czyli one

całkiem całkiem, ja z Rafałem jak nie wiemy co robic to od razu coś wymyślimy..
ps. wiadomo co


Jo już nie pija..

Offline

 

#19 2008-05-14 22:14:13

Przeklety

Gość

Re: My Wy czyli one

Pewien wytwórca wyrobów mięsnych postanowił przekazać firmę synowi gdyż był znaczącego wieku i nie mógł dalej zajmować się interesami.

Na drodze satał jednak jeden dosyć znaczący problem, mianowicie syn owego przedsiębiorcy był wyjątkowo tępy (totalny głąb).
Wobec tego przedsiębiorca postanowił zakupić specjalistyczne maszyny dzięki którym praca w wytwórni stała się wyjątko prosta. Maszyny robiły praktycznie WSZYSTKO.

Gdy praca w wytwórni stała się banalnie prosta mówi do syna (mając nadzieję że teraz bez większych problemów wszystko pojmie): Chcę ci przekazać firmę, zanim to jednak nastąpi pokaże ci jak to wszystko działa.
Syn nie protestował, więc udali się do zakładu.
Dalszy dialog wyglądał następująco:

Ojciec: Zobacz synu na tą maszyne. Wkładasz do niej całego barana, a z boku wychodzą kości, mięso, wełna, i na końcu parówka (wymieniając pokazywał synowi miejsca z których wychodziły poszczególne elementy).
No i co rozumiesz to synu?

Syn: No nie za bardzo tato. Czy możesz mi to jeszcze raz wytłumaczyć?

Ojciec (torche poirytowany): Dobrze synu, no więc...........(tłumaczy wszysko od początku)
No i co zrozumiałeś?

Syn: No tak nie za bardzo tato, jeszcze trochę mi się to wszystko miesza.

Tato a czy jest taka maszyna do której wkłada się parówkę, a wychodzi cały baran?

Ojciec: TAK TWOJA MATKA.


       
   

Jasio miał problem co najpierw zrobić: ożenić się czy iść do wojska. Poszedł więc do dziadka poprosić o radę. Dziadek powiedział mu tak:

- Jeśli ożenisz się, toś przepadł, a jeśli pójdziesz do wojska to masz dwa wyjścia: albo zostaniesz w jednostce, albo pójdziesz na front. Jeśli zostaniesz w jednostce toś przepadł, a jak pójdziesz na front to masz dwa wyjścia: albo przeżyjesz i odeślą cię do domu, albo zginiesz. Jak cię odeślą toś przepadł, a jak zginiesz to masz dwa wyjścia: albo cię pochowają pod jodliną, albo pod brzeziną. Jak cię pochowają pod brzeziną toś przepadł, jak pod jodliną to masz dwa wyjścia: albo zgnijesz, albo pójdziesz do tartaku. Jak zgnijesz toś przepadł, jak pójdziesz do tartaku to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz na opał albo na papier. Jak pójdziesz na opał toś przepadł, a jak na papier to masz dwa wyjścia. Albo przerobią cię na zeszyty albo na papier toaletowy. Jak cię przerobią na zeszyty toś przepadł, a jak na papier toaletowy to masz dwa wyjścia. Albo cię powiesz± w domu albo na dworcu. Jak w domu toś przepadł a jak na dworcu to masz dwa wyjścia. Albo cię powieszą w męskiej albo w damskiej. Jak w męskiej toś przepadł, a jak w damskiej to masz dwa wyjścia. Albo cię użyje stara albo młoda. Jak cię użyje stara toś przepadł a jak młoda to masz dwa wyjścia. Albo będzie ładna albo brzydka. Jak będzie brzydka toś przepadł, a jak ładna to masz dwa wyjścia. Albo cię użyje z tyłu albo z przodu. Jak cię użyje z tyłu toś przepadł, a jak z przodu to... tak jakbyś się ożenił.

Ostatnio edytowany przez Przeklety (2008-05-14 22:45:58)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fir07.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.admlazarski.pun.pl www.politologiamediaosw.pun.pl www.stosunki07.pun.pl