Forum sojuszu Others

Forum członków sojuszu Others uni 58

Ogłoszenie

Rejestracja na forum odbywa się poprzez napisanie wiadomości do gracza Garibaldi na Ogame.

#1 2008-05-12 18:23:30

sarah_13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 363
Punktów :   

Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

Eh... Co by tu napisac.... Rafał przemysl co Tobie napisalam. Juz sie przyzwyczailam do wspolnych lotow i tej adrenalinki gdy sie nie pojawiasz przed atakiem

Krotkie opowiadanko o dzisiejszej adrenalinie:
Rafał polecial do pracy... ja mam swieto wiec siedze sobie przed kompem
Do ataku prawie dwie godziny (*) przy matce.... atakujemy wlasnie matke. Przeskakuje pzez wszystkie jego kolonie nic... tylko na matce. Pomyslalam, ze albo dolecialy transporty, o ktorych pisal Rafał albo ktorys z sojusznikow robi sztuczna aktywnosc na koncie. Mysle sobie spoko... wyslalismy tak wczesnie bo Rafał nie wiedzial czy zdazy wrocic by wyslac atak. Mamy jeszcze dwie godziny by zawrocic... z drugiej strony jesli koles sie zalogowal mogl zorganizowac podstawke i specjalnie nie lazil po innych planetach. Ale spokojnie mamy jeszcze bardzo duzo czasu... Minuty sobie mijaja ja ogladam cos w tv zagladam czasem co tam w soju, czy Rafał juz jest, czy kolega ma * i takie tam...Nic... cisza... falszywy alarm...
40 minut do ataku znowu * na matce Na innych koloniach tez.... to sprawdzam czy skanuje Rafała.. a tam zlom lezy kurcze blade na kilka %... Posylam jak zawsze w takich sytuacjach sonde na zatrzymaj i skanuje.... planete, moona.... Zapomnialam na chwile o ataku. Rafał stracil cos, pewnie transportery i surowka lezy na moonie bez obrony Wysylam 4 fale na napadaj moze sie uda moze nie... wysylam recki na pz albo zbiore albo nie. Wszystko jedno zrobilam wszystko by ratowac czy jak to kto chce niech nazwie. Pisze do Arka na priv by wolal Rafała, do Rafała smsy... W tym samym czasie wiadomosc na priv od Makierogasto:

05-12 15:24:36      Makierogasto [2:117:7]      Brak tematu Odpowiedzi
    Ładnie, ale prosze moona, juz mase prob mialem i nie powstawal, moze tym razem?;> Bo jak nie powstanie to sie pogniewamy

Hmmm...podpuszcza mnie? wie juz, ze Rafałą nie ma? Widzial ten zlom? A zegar tyka....
Mysle sobie no nic koniec, po flocie... Ale nie zawroce, nie zostawie go samego. Dilvi sie pojawia na gg i pisze cos nawet ie wiem co bo zestresowana, ze Rafał nie odpowiada, Arek ma juz 16 minut a ja tego matola z jego wiadomoscia, w ktorej doszukuje sie pulapki... Posialam gdzies link, ktory ostatnio dal mi Arek jak mu slac smsa przez net. Nikt nic nie mowi cisza a ja sie gotuje
Dilviemu opowiadam po krotce co sie dzieje.... On pyta o haslo do konta Rafała chce wejsc i zrobic falanga tego kolesia itd... Ja nie znam hasla... Ale Arek przeciez zna!! Dilvi mowi daj nr do Arka zadzwonie. 8 minut do ataku.... Daje mu on dzwoni. Pojawia sie na gg Arek i mowi, ze nie pamieta hasla.... 3 minuty do ataku... Mam przeczucie, ze stracimy ta flote... Ale nie zawroce chocby nie wiem co!! Mysle... 2h by zorganizowac flote na 500 ow to troche jednak malo w tej okolicy... ale kurcze nie ma rzeczy niemozliwych... minuta do ataku... serce mam w gardle albo nie wiem gdzie.... 50 sek.... Arus mowi opoznij flote ja nie, bo to na fali cel.30 sek... Arek mowi mam!! Haslo do Rafała konta to ... ale jest juz za pozno...
Boje sie Nie patrze na RW tylko ide patrzec w gale.... Uff... nic sie nie stalo.
Jeszcze tylko wiadomosc od obroncy:

05-12 15:56:28      Makierogasto [2:117:7]      Re:Re:Brak tematu Odpowiedzi
    Eh, czyli wariant b Do zobaczenia

Lubia mnie cos te chlopaki straszyc w okolicy... i zero skanow, kontry lub czegos tam Nic... cisza i spokoj
Recki mam nadzieje, ze Rafała zebraly wszystko. Moje nic nie zastaly na pz poza 19k metalu

Rafał w koncu pojawia sie i pisze to co wszyscy widzieli w wiadomosci do sojuszu. Kolega snaff czy jak mu tam okradl nam Rafała z surki z ostatniego ataku.
Kazdy ma prawo do bledow, kazdy moze o czyms zapomniec i kazdego moze to spotkac. Nie ma rzeczy niedoodrobienia Rafał. Twoja strata to nic i dobrze wiesz, ze pomoge jak bede umiala. To, ze nie masz czasu nie zmienia faktu, ze nikt za duzo go nie ma i inni tez robia tu 24. godzinne fsy... Np ja tak robie. Kilka dni mialam wolnych plus Twoje cele i jak to sie skonczylo? Ja zero deuteru W tygodniu robie dwa fsy... Arek chyba wie najlepiej bo najczesciej do niego latam
Glowna flota do wieczora a transportery troche wczesniej by mogly sobie polatac.


To ja sobie zadedykuje ten RW kilku osobom!!


Rafałowi - popatrz jak moze byc jeszcze fajnie

Dilviemu - za pomoc w szukaniu Arka

oraz

Arkowi - za to, ze byl


Agresor Garibaldi (X:XXX:X)
Krazownik : 1

Agresor sarah_13 (X:XXX:X)
O.wojenny. : 331
Panc. : 61

Agresor Garibaldi (X:XXX:X)
O.wojenny. : 150

Obrońca Makierogasto (X:XXX:X)
M.transp. : 138
D.transp. : 100
L.myśliw. : 1
C.mysliw. : 8
Krazownik : 27
O.wojenny. : 15
Recykler : 19
So.szpieg. : 40
Sat.slon. : 31
Wyrz.rak : 11
L.laser : 13
Jon : 8
Plazma : 2

Po bitwie....

Agresor Garibaldi
Krazownik : 1

Agresor sarah_13
O.wojenny. : 330
Panc. : 61

Agresor Garibaldi
O.wojenny. : 150

Obrońca Makierogasto
Zniszczony


Agresor wygrał bitwę!
Przejął
40.140  metalu,  363.204  kryształu i  363.204  deuteru

Agresor stracił łącznie 60.000 jednostek.
Obrońca stracił łącznie 4.183.000 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 713.100 metalu i 466.200 kryształu.
Szansa na powstanie księżyca wynosi 11.79% (0.18% agresora i 11.61% obroncy)


-------------------------------------------------------
Straty agresora(ów) wg obliczeń Antaresa: 60 k
Straty obrońcy(ów) wg obliczeń Antaresa: 3.965 k



-- Created by 13thGhost's Ogame Tools (C&CR converter ver.1.01f) --


"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."

Offline

 

#2 2008-05-12 18:34:17

Przeklety

Gość

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

No Pani Kamilo Dziekuje za dedykacje,ale mam nadzieje,że już więcej takich akcji nie będzie Toż ja mało nie zeszłem podczas tego ataku Kobieto szanuj moje słabe serce



Ps gratki za % i za akcje

Ps Garibaldi nie ma co się łamać,że ci surke zakosili.Ważne że flota cała i może złomować dalej Bywa i także sie nie ma czasu na gre i nic z tym nie zrobisz real ważniejszy a to tylko zabawa,więc mam nadzieje,że jednak zostaniesz z nami

POzdro

Ostatnio edytowany przez Przeklety (2008-05-12 18:43:06)

 

#3 2008-05-12 18:48:31

bisaggio

Użytkownik

513581
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 182
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

rozumiem stres, ale tak to opisałas Kamila, jakbyś w rosyjską ruletkę grała to tylko gupia flota w GuPieJ grze xd co nie zmienia faktu że graty ^^


http://fiberya.com/sklep/katalog/mini/0169.JPG

Offline

 

#4 2008-05-12 18:50:23

sarah_13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 363
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

No jak to czytam i przypominam sobie jaki to byl stres to tak jakby mialo byc z tego jakies 5k%
A tu zwykle 11

No przestan Nikt nie lubi tracic floty


"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."

Offline

 

#5 2008-05-12 18:53:23

Przeklety

Gość

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

bisaggio napisał:

rozumiem stres, ale tak to opisałas Kamila, jakbyś w rosyjską ruletkę grała to tylko gupia flota w GuPieJ grze xd co nie zmienia faktu że graty ^^

Hehe Bisaggio co innego czytac ,a co innego siedziec i to przezywac

Ps Co to by byla za gra gdyby nie te emocje

 

#6 2008-05-12 18:56:56

Florian

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 151
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

Pewnie , że zostanie musi zostac, przeciez nie ma się co łamac. Przeciez jeszcze troche czasu i juz nam nikt tu nie podskoczy.. som tak Rafał godołes :d podbudujesz moona i jo tego mniejszego to siegnemy wszystkich z 150 ukladow!! to chyba niezly wynik jak na moje rozumowanie.. wiadomo ze nie bydymy w topie, ale przynajmniej tutej trocha dreszczyku narobiemy komus, za dnia rob fsy, a w nocy bydymy kosic z fali
Nie odłaz, bo i jo odejda. Wiadomo, że żes sie wkurzyl, przeciez ile razy mnie skubli na 5 %, to boli ale do sie z tym cos zrobic:)
Ps.
Graty ataku!


Jo już nie pija..

Offline

 

#7 2008-05-12 19:03:35

bisaggio

Użytkownik

513581
Call me!
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 182
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

sarah_13 napisał:

No jak to czytam i przypominam sobie jaki to byl stres to tak jakby mialo byc z tego jakies 5k%
A tu zwykle 11

No przestan Nikt nie lubi tracic floty

wiem, wiem, że nie lubi nikt, sam też mam stresik czasem nie wiem czemu jak to napisał dilvi, trochę dreszczyku emocji nie zaszkodzi ^^


http://fiberya.com/sklep/katalog/mini/0169.JPG

Offline

 

#8 2008-05-12 19:10:02

Przeklety

Gość

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

Co do wypowiedzi Garibaldiego

05-12 16:43:28      Sojusz [Others]      Wiadomość do twojego sojuszu [Others]
    Gracz Garibaldi informuje cię, że :
Sluchajcie!

Poniewaz nie dam rady pogodzic dalszej gry z moja aktualna praca, z przykroscia musze Was poinformowac, ze z dniem dzisiejszym konczy sie moja przygoda z ogame. Pomyslcie co zrobicie z moim kontem, mam taka flote jaka widzieliscie w ostatnich RW na naszym forum. Nie zgadzam sie aby konto stalo sie kontem moonowym poniewaz jest na nim moon z falanga na 4 poziomie. Zastanowcie sie, moze w temacie na forum a moze sami sie ugadacie. Bardzo milo sie grało, ale wszystko co dobre szybko sie konczy.

Pozdrawiam
Rafał

....hmmm no słuchaj nie każdy ma zawsze czas na Ogame real jest ważniejszy.Ale przecież masz sojuszników,masz tutaj kolegów,koleżanki,jak nie możesz wrócić na czas,daj znać, a ktoś zawsze może wejść na konto i zrobić FS,to akurat nie jest problem.No ale decyzja należy do Ciebie.Mam jednak nadzieje,że przemyślisz sprawe i OTHERS nie straci swojego sojusznika.
POzdro

Ostatnio edytowany przez Przeklety (2008-05-12 19:40:39)

 

#9 2008-05-12 21:51:18

gulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 194
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

ty gari  chyba cie cyki bola  heheh  skoncz fandzolic  i grej dali  !!!!!!


My kobiety posiadamy talent w wynajdywaniu męczarni dla mężczyzn

Offline

 

#10 2008-05-12 22:03:11

Garibaldi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 167
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

Słuchajcie!
Tłumacze dlaczego podjąłem taką decyzję a nie inna. Moja aktualna praca nie pozwala mi na GRE w ogame. Pozwala mi na robienie FSów ale na gre nie pozwala. Niestety nie mam komfortu posiadania informacji kiedy konkretnie bede musiał wyjsc i kiedy wróce. Dzisiaj dostałem telefon o 12, ze musze jechać do Żor. Do domu udało mi sie wpasc na 15 minut o 16.30 i teraz wróciłem. Nie mialem jak zrobic FSa bo nie mialem transporterow. Myslalem, ze nikt w dzien nie poleci na moona. Niestety polecial i rozwalil mi wszystko oprocz reckow, transporterow i OW, oraz zabral caly zysk z poprzedniego ataku... A teraz podsumowanie. Ja nie zalamalem sie po stracie czesci floty (na 6%) czy nawet surowcow, ktore zbieralem przez miesiac i moznaby zbudowac z nich kolejne 6% floty. Ta strata uswiadomila mi, ze daremna jest moja gra bo za jakis czas nie bede tracil floty na 6%, tylko 60% itd... Nie powiem, ze nie zal mi odchodzic ale dla moich i Waszych (szczegolnie Sary, Dilviego i Floriana) nerwów lepiej bedzie gdy odejde. Mam taką prace a nie inną i nic na to nie poradze. Macie jakis pomysl na wykorzystanie mojego konta? Macie kogos znajomego, który by nim pogral i nie zmarnowalby tego konta tak jak ono teraz sie marnuje? A może ktos chce konto z moonem i falanga? Stacja ksiezycowa 4 w budowie. Niedlugo bedzie mozna budowac falange na 5 poziomie. To daje troche mozliwosci w okolicy.
Czekam na propozycje.

Pozdrawiam
Rafał


Oszczędny w słowach
http://img178.imageshack.us/img178/511/gari2ab2.png
Co powiedziałem to rzekłem, że tak powiem..

Offline

 

#11 2008-05-12 22:24:42

gozerian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 124
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

gratulacje  ataku i %  a ty rafał   grej  razem znami  nawet jesli bys miał tylko fs  robic   jest zgrana ekipa  rub eko co kolwiek ale  grej   znami  kto mi kaznie bydzie prawic jak flota straca  co   hehehehe

Ostatnio edytowany przez gozerian (2008-05-12 23:19:57)

Offline

 

#12 2008-05-12 22:32:06

sarah_13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 363
Punktów :   

Re: Garibaldi & sarah_13 vs Makierogasto 11,79 %

O! Wlasnie   Gulka i gozer dobrze mowia! A Ty Rafał nie przejmuj sie naszymi nerwami Bo w gruncie rzeczy bylo fajnie
No i wlasnie kto bedzie na mnie burczal, ze latam na ataki do innych galaktyk?

Ostatnio edytowany przez sarah_13 (2008-05-12 22:43:39)


"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zbytkolorowaklasa.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.5imt2.pun.pl www.tirup.pun.pl www.extremepolishwrestling.pun.pl